Kancelaria Prawa Kanonicznego i Prawa KORNAT

Kancelaria Prawa Kanonicznego i Prawa KORNAT KORNAT jest kancelarią prawa, specjalizującą się w prawie kanonicznym. Jej siedziby mieszczą się w Warszawie i Radomiu, gdzie doświadczeni prawnicy-kanoniści świadczą kompleksową pomoc i doradztwo w sprawach związanych z procesami o stwierdzenie nieważności ślubu kościelnego. Oprócz sporządzania skargi powodowej ich usługi obejmują także pełną reprezentację oraz udział w sprawach dotyczących odmowy udzielenia sakramentów. Klienci zamiejscowi mogą skorzystać z porad świadczonych za pośrednictwem Internetu.

Szczegóły strony www.kancelariaprawna-kornat.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.kancelariaprawna-kornat.pl:

Kancelaria Prawa Kanonicznego i Prawa KORNAT

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat alimenty Łódź »

  Grupa FamiliaLex specjalizuje się w prawie rodzinnym, wskutek własnemu profesjonalizmowi, doświadczeniu jest w stanie pomagać wielu ludziom, którzy znajdują się na zakręcie. Prawnik rodzinny Łódź, jaki pracuje w owej grupie stara się aktywnie pomagać w podejmowaniu znaczących decyzji kontrahentom. Prawo rodzinne Łódź nie dla wszystkich jest zrozumiałe, stąd tak ważne jest, by adwokat alimenty Łódź poprzez ustalenia z petentem w całości uświadomił go którą drogę trzeba obrać, czym ona zagraża, jakie konsekwencje przyniesie, po to, aby klient zrozumiał jak dużo trudu a także wysiłku go czeka zanim przyjdzie czas na rezultaty współpracy. Prawo rodzinne jest nadzwyczajnie drażliwe, tylko dla rzetelnych fachowców z grupy FamiliaLex.

  Data dodania: 14 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat sprawy karne »

  Strona www Adwokat Głogów zawiera informacje o działalności kancelarii adwokackiej. Na wybranych stronach przedstawione zostały ważniejsze sfery działalności zawodowej, takie na przykład jak: sprawy karne, sprawy cywilne, sprawy rozwodowe, sprawy z zakresu nowych technologii, sprawy dotyczące ochrony dóbr osobistych czy też sprawy gospodarcze. Na oddzielnej podstronie przedstawiona została stała obsługa prawna biznesu. Dla większej przejrzystości danych opublikowanych na stronie Kancelaria Adwokacka Głogów, informacje o zakresie wykonywanych usług prawnych zostały podzielone na dwie podkategorie. Pierwszą z nich jest podkategoria: osoby fizyczne, drugą natomiast - klienci biznesowi.

  Data dodania: 31 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Trójmiasto »

  Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia kompletne oferty na usługi prawnicze które proponuje kancelaria prawna Przybyłowski. Znajdziecie tutaj ofertą taką jak obsługa prawna firma, obsługa prawna osób fizycznych. Pomoc prawna na wysokim poziomie i w każdej dziedzinie prawa. Jeżeli potrzebny wam prawdziwy adwokat, jeżeli potrzebny wam specjalista prawnik to polecamy wybieranie Przybyłowskiego - Gdynia, Gdańsk, trójmiasto

  Data dodania: 15 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat | ZADOŚĆUCZYNIENIE ZA ŚMIERĆ »

  Adwokat Robert Ofiara specjalizuje się w sprawach o zadośćuczynienie z tytułu wypadków, w tym także wypadków komunikacyjnych i ze skutkiem śmiertelnym. Kancelaria adwokacka mecenasa Roberta Ofiara wspiera w zakresie doradztwa prawnego oraz prowadzenia spraw osoby, które na skutek różnych wypadków ze skutkiem śmiertelnym straciły osoby bliskie. Kancelaria adwokata Roberta Ofiara z Warszawy wspiera osoby poszkodowane na etapach: doradztwa prawnego, przygotowywania pism procesowych, reprezentowania przed ubezpieczycielami i sądami. Adwokat Robert Ofiara prowadzi sprawy dotyczące klientów zarówno z Warszawy, jak i z terenu całego kraju. Kancelaria adwokata Roberta Ofiara specjalizuje się w dochodzeniu takich świadczeń jak: odszkodowania, zadośćuczynienia i inne. Zespół Prawików kancelarii ma wypracowane strategie na uzasadnianie podstaw do otrzymania należnego zadośćuczynienia. Na stronie kancelarii opublikowane są porady prawne dotyczące odszkodowania i zadośćuczynienia.

  Data dodania: 01 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik dla Ochoty i Woli »

  Mieszkańcy i firmy z dzielnicy Wola i Ochota mogą korzystać z usług naszych prawników, w tym osób posiadających tytuł radca prawny. Oferujemy wsparcie dla osób fizycznych oraz firm z dzielnicy Ochota i Wola. Istnieje możliwość łączenia oferowanych przez nas usług. Spółki prawa handlowego, cywilne, wspólnoty mieszkaniowe oraz inne podmioty mogą korzystać z łączenia np. obsługi prawnej z usługami księgowymi. Powoduje to, że radca prawny znający kompleksowo sytuację firmy potrafi szybko reagować na pojawiające się problemy i rozwiązywać je zanim skomplikują działanie firmy. W takiej sytuacji radca prawny wspomaga Klienta w podjęciu ważnej dla firmy decyzji udzielając porady prawnej. Oczywiście opłaty za taką obsługę są niższe, przez co usługi są tanie. W zamian za stałą, cykliczną opłatę radca prawny lub księgowa zapewnia Klientom z dzielnicy Wola i Ochota nielimitowane porady prawne.

  Data dodania: 28 02 2018 · szczegóły wpisu »