Badania ankietowe

Badania ankietowe Naszą specjalizacją są badania ankietowe zarówno telefoniczne jak i terenowe. Jako jedna z nielicznych agencji badawczych nie ufamy panelom internetowym korzystając przede wszystkim z bezpośrednich technik zbierania danych. Wierzymy, że pełna kontrola nad próbą badawczą jest kluczem do tworzenia dokładnych rekomendacji. To sprawia, że możemy zaoferować usługę najwyższej jakości.

Szczegóły strony badaniaankietowe.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę badaniaankietowe.pl:

Badania ankietowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 48

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pozycjonowanie stron Opole-Contweb.pl »

  Pozycjonowanie, czyli SEO (ang. Search Engine Optimisation) jest działaniem mającym na celu wyprowanie danej strony internetowej za pośrednictwem wszukiwarek takich jak: Google, Bing, Yahoo, Netsprint, Bing czy Yahoo. Polega na tworzeniu tekstów, zawierających słowa kluczowe. Ważne jest, aby teksty były unikalne, a frazy dopasowane do danej firmy, ponieważ na rynku jest
  ogromna konkurencja mogąca wykorzystywać te same słowa kluczowe. Jednak warto też zwrócić uwagę na inne aspekty. Przykładowo dla wyszukiwarki Google ważna jest reputacja strony. Bierze ona pod uwagę przez ile portali dana strona internetowa jest polecana. Jednak firmy marketingu internetowego znają wiele sposobów na pozycjonowanie stron, zatem zapewniają szybki sukces.

  Data dodania: 05 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • ADHD Interactive - Agencja reklamowa z Poznania »

  Nasza agencja marketingowa przyjmuje zlecenia deweloperskie (tworzenie stron internetowych i aplikacji mobilnych), graficzne (projektowanie logo, CI) oraz czysto marketingowe (pozycjonowanie i optymalizacja, teksty SEO, tworzenie strategii marketingowych, copywriting). Szczegółowo zapoznamy się ze specyfiką branży, w której działa twoja marka i grupą docelową, do której chcesz uderzać ze swoim przekazem marketingowym. Wiemy jak efektywnie działać w mediach społecznościowych (reklamy na Facebooku, Instagramie) oraz w wyszukiwarkach (reklamy Google AdWords). Prześlij nam swoje zgłoszenie, a z przyjemnością dogadamy szczegóły planowanej kampanii. Jesteśmy agencja interaktywną ADHD Interactive z Poznania.

  Data dodania: 28 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Badania marketingowe Poznań »

  Jako agencja badawcza specjalizujemy się w realizacji projektów takich jak: badania marketingowe, analizy rynku, badania satysfakcji klientów czy badania znajomości marki. Na swoim koncie posiadamy ponad 230 projektów badawczych zrealizowanych przed czasem. Bardzo ważna dla nas jest bliska i stała współpraca z klientem dlatego na każdym etapie projektu zachowujemy ścisły kontakt oraz dbamy aby klient miał wgląd w aktualne działania. Pozwala to na dynamiczne zarządzanie każdym projektem badawczym.

  Data dodania: 23 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • CeBRiS - Badania marketingowe »

  Grupa specjalistów z zakresu badań marketingowych oraz analiz rynkowych. Naszym celem jest realizacja projektów najwyższej jakości tak, aby wspierać naszych klientów w rozwoju. Wiemy, że podstawą każdej skutecznej strategii rynkowej jest rzetelna wiedza na temat konkurencji, konsumentów oraz aktualnych trendów. Nasze działania pomagają przybliżyć tą wiedzę i efektywnie ją wykorzystać.

  Data dodania: 09 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Badania ankietowe Poznań »

  Jesteśmy agencją badawczą mieszczącą się w samym centrum Wrocławia. Nasz zespół składa się z doświadczonych ankieterów, moderatorów oraz analityków. Wierzymy, że jedynie właściwie przygotowany zespół jest w stanie profesjonalnie i rzetelnie przeprowadzić badanie ankietowe. Dlatego w przeciwieństwie do innych agencji badawczych nie bazujemy na ankieterach zatrudnianych dorywczo.

  Data dodania: 31 10 2018 · szczegóły wpisu »

Linki: